
Подовжені полотна для електролобзика СМТ (JT344D-5)
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT344D-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжені полотна для електролобзика СМТ (JT344D-5)Полотна для маятникових пил (електролобзиків) JT344D торгової марки СМТ (Італія) призначена для особливо швидкого та грубого різання таких матеріалів, як: тверда та м'яка деревина, конструкційна деревина, фанера.
Параметры:
Загальна довжина полотна: 132 мм.
Висота робочої частини: 110 мм.
Рекомендований діапазон товщини оброблюваного матеріалу: від 5 до 100 мм.
Кількість зубців на дюйм: 6 шт.
Відстань між зубами: 4 мм.
Полотна упаковані в підвіс у кількості 5 шт.
Характеристики:Довжина (L) — 132 мм.Довжина різу (h) — 110 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 4 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, ДСП, Тверда деревина.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T344D.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 100 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 132 мм |
| Довжина різу (h) | 110 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 100 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, ДСП, Тверда деревина |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T344D |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

