
"Швидкий криволінійний розріз" CMT (JT244DDC-5)
267 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT244DDC-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Швидкий криволінійний розріз" CMT (JT244DDC-5)Застосування: швидке та грубе криволінійне різання.
Матеріал, що обробляється: деревина, OSB, фанера.
Параметры:
Загальна довжина полотна: 100,0 мм.
Рекомендована товщина матеріалу: 5,0-60,0 мм.
Відстань між зубами: 4,0 мм.
Тип зубів: розведені шліфувані.
Матеріал полотна: сталь HCS.
Особливості полотна: додаткові зубці з другого боку полотна, для швидшого різання.
Характеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 75 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 4 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, Тверда деревина.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T244DDC.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 60 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 75 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 60 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, Тверда деревина |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T244DDC |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴

