
Пилки для криволінійного різання CMT (JT101AO-5)
266 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT101AO-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки для криволінійного різання CMT (JT101AO-5)Застосування: чисте криволінійне пиляння.
Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: м'яка деревина, плити покриті плівкою, фанером, MDF.
Параметры:
Рекомендована товщина матеріалу: від 1,5 до 15,0 мм.
Відстань між зубами: 1,4 мм.
Матеріал полотна: HCS (високовуглецева сталь).
Тип різу: криволінійний, чистий.
Загальна довжина полотна: 76,0 мм
Тип зубів: боки та зубці шліфовані.
Кількість штук в упаковці: 5 одиниць.
Напрямок зубців: пиляння у дві сторони.
Характеристики:Довжина (L) — 76 мм.Довжина різу (h) — 50 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 1.4 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, суцільний ламінатний вініл.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101AO.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 76 мм |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, суцільний ламінатний вініл |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T101AO |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴

