
Полотна CMT для чистого верхнього різання (JT101BR-5)
259 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT101BR-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна CMT для чистого верхнього різання (JT101BR-5)Застосування: чисте пряме пиляння за зовнішньою частиною заготовки.
Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: м'яка деревина, фанера, OSB, ДСП, ДВП, ламінат і пластик.
Параметры:
Рекомендована товщина матеріалу: від 3,0 до 30,0 мм.
Відстань між зубами: 2,5 мм.
Матеріал полотна: HCS (високовуглецева сталь).
Тип різу: чисте пряме пиляння зовнішньої частини заготовки.
Загальна довжина полотна: 100,0 мм.
Тип зубів: бік полотна та зубці шліфовані.
Кількість штук в упаковці: 5 одиниць.
Напрямок зубців: від платформи лобзика (можливе невелике відштовхування матеріалу).
Характеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 75 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.5 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Пластик, суцільний ламінатний вініл.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101BR.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 30 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 75 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Пластик, суцільний ламінатний вініл |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101BR |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

