
Полотна для лобзика Bosch T118G HSS 92 мм 5 шт (2608631012)
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000034
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T118G HSS 92 мм 5 шт (2608631012)Лобзикове пиляльне полотно T 118 G Basic for Metal дає змогу виконувати прямі пропили в металіЗубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимогПовністю загартоване полотно з високоякісної швидкорізальної сталі підходить для неперфорованого листового металуПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомДуже невеликий крок зубців (0,7 мм) дає змогу різати дуже тонкий листовий метал завтовшки 0,5-1,5 ммХарактеристики:Довжина (L) — 92 мм.Довжина різу (h) — 67 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — прямий розріз.Крок — 0.7 мм.Призначення — Листова сталь.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T118G.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 1.5 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T118G |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


