
Набір полотен для лобзика Bosch T101B HCS 100 мм 5 шт (2608630030)
276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000022
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір полотен для лобзика Bosch T101B HCS 100 мм 5 шт (2608630030)Лобзикове пиляльне полотно T 101 B Clean for Wood дає змогу виконувати чисті прямі пропили в деревиніГладко шліфовані зубці з тілом сполучної форми забезпечують бездоганний результатВисоковуглецева сталь підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовиком.Дрібний прогресивний крок зубців (2,7 мм) дає змогу пиляти деревні матеріали завтовшки 3-30 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.7 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101B.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 30 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101B |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴


