
Полотно для електролобзиків СМТ (JT101B-5)
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT101B-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно для електролобзиків СМТ (JT101B-5)Полотно для електролобзика JT101B торгової марки СМТ призначене для чистого прямого різання м'якої та твердої деревини, фанери, OSB, ДВП, ДСП, пластику.
Параметры:
Довжина полотна: 100 мм.
Робоча висота полотна: 75 мм.
Діапазон товщини оброблюваного матеріалу: від 3 до 30 мм.
Кількість зубців на дюйм: 10 шт./дюйм.
Відстань між зубами: 2,5 мм.
Характеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 75 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 2.5 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Тверда деревина, Пластик.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T101B.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 30 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 75 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 30 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, Деревно-волокниста плита середньої щільності (ДВП), ДСП, Тверда деревина, Пластик |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T101B |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴

