
Пилки на лобзик для швидкого різання СМТ (JT144D-5)
202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT144D-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки на лобзик для швидкого різання СМТ (JT144D-5)Полотно JT144D торгової марки СМТ призначене для швидкого та грубого прямого різання таких матеріалів, як: м'яка та тверда деревина, OSB, фанера. Зубці полотна розведені та відшліфовані.
Параметры:
Довжина полотна: 100 мм.
Висота робочої частини: 75 мм.
Рекомендований діапазон товщини оброблюваного матеріалу: від 5 до 60 мм.
Кількість зубців на дюйм: 6 шт.
Відстань між зубами: 4 мм.
Характеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 75 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 4 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, ДСП, Тверда деревина.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T144D.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 60 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 75 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 60 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, ДСП, Тверда деревина |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T144D |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

