
Полотна для лобзика Bosch T119BO HCS 83 мм 5 шт (2608630310)
221 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000027
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T119BO HCS 83 мм 5 шт (2608630310)Лобзикове пиляльне полотно T 119 BO Basic for Wood дає змогу виконувати криволінійні пропили в деревиніЗубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимогМала ширина полотна оптимізована для криволінійних пропилівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомПолотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівДрібний крок зубців (2 мм) дає змогу пиляти тонкі деревні матеріали завтовшки 2-15 ммХарактеристики:Довжина (L) — 83 мм.Довжина різу (h) — 56 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 2 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T119BO.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 83 мм |
| Довжина різу (h) | 56 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T119BO |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴


