
Полотна для лобзика Bosch T244D HCS 100 мм 5 шт (2608630058)
217 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000024
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T244D HCS 100 мм 5 шт (2608630058)Лобзикове пиляльне полотно T 244 D Speed for Wood дає змогу виконувати швидкі криволінійні пропили в деревиніРозведені гостро заточені зубці полотна дають змогу швидко пропилюватиМала ширина полотна, оптимізована для криволінійних пропилівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомВисоковуглецева сталь підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівВеликий прогресивний крок зубців (4-5,2 мм) дає змогу пиляти різні деревні матеріали завтовшки 5-50 ммХарактеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 4 мм.Призначення — М'яка деревина, ДСП.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T244D.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 50 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, ДСП |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T244D |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴


