
Полотна для лобзика Bosch T119B HCS 92 мм 5 шт (2608630037)
216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_0000026
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch T119B HCS 92 мм 5 шт (2608630037)Лобзикове пиляльне полотно T 119 B Basic for Wood дає змогу виконувати прямі пропили в деревиніЗубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимогПолотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівПідходить для всіх лобзиків із T-подібним хвостовикомДрібний прогресивний крок зубців (1,9-2,3 мм) полотна дає змогу пиляти різні деревні матеріали завтовшки 2-15 ммХарактеристики:Довжина (L) — 92 мм.Довжина різу (h) — 67 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.9 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T119B.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 67 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T119B |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴


