
Полотна для фігурного різання СМТ 5 шт. (JT119BO-5)
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT119BO-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для фігурного різання СМТ 5 шт. (JT119BO-5)Застосування: чисте криволінійне пиляння.
Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: м'яка деревина, фанера, ДСП, столярні плити, MDF.
Параметры: Рекомендована товщина матеріалу: від 2,0 до 15,0 мм.
Відстань між зубами: 2,0 мм.
Матеріал полотна: HCS (високовуглецева сталь).
Тип різу: криволінійний, чистий.
Загальна довжина полотна: 76,5 мм
Тип зубів: хвилясті, фрезеровані.
Кількість штук в упаковці: 5 одиниць.
Напрямок зубців: до опорної підошви інструмента (притягування матеріалу).
Характеристики:Довжина (L) — 76 мм.Довжина різу (h) — 50 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — Криволінійний розріз.Крок — 2 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, ДСП.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T119BO.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 15 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 76 мм |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 15 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, ДСП |
| Особливість | Криволінійний розріз |
| Тип пилочки | T119BO |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴

