
Пилки для лобзика СМТ (JT111C-5)
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: JT111C-5
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки для лобзика СМТ (JT111C-5)Застосування: прямий грубий розріз.
Обладнання: електролобзики (маятникові пили).
Матеріал, що обробляється: м'яка деревина, фанера,OSB, ДСП, ДВП.
Параметры: Рекомендована товщина матеріалу: від 4,0 до 60,0 мм.
Відстань між зубами: 3,0 мм.
Матеріал полотна: HCS (високовуглецева сталь).
Тип різу: прямий грубий (чорновий).
Загальна довжина полотна: 100,0 мм.
Тип зубів: розведені шліфувані.
Кількість штук в упаковці: 5 одиниць.
Характеристики:Довжина (L) — 100 мм.Довжина різу (h) — 75 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 3 мм.Призначення — М'яка деревина, Фанера, ДСП.Кількість одиниць — 5 шт.Тип пилочки — T111C.Тип хвостовика — T-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 60 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 100 мм |
| Довжина різу (h) | 75 мм |
| Кількість одиниць | 5 шт. |
| Максимальна товщина матеріалу | 60 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, Фанера, ДСП |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | T111C |
| Тип хвостовика | T-подібний |
| Крок | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴

