
Полотна для лобзика Bosch U118А HSS 80 мм 3 шт (2608631511)
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2026866
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch U118А HSS 80 мм 3 шт (2608631511)Лобзикове пиляльне полотно U 118 A Basic for Metal дає змогу виконувати прямі пропили в металіЗубці, розведені хвилею, ідеально підходять для пропилювання без особливих вимогПовністю загартована смужка зубців із високоякісної HSS підходить для пиляння неперфорованого листового металуПідходить для всіх лобзиків з U-подібним хвостовикомДуже невеликий прогресивний крок зубців (1,1-1,5 мм) для дуже тонкого суцільного листового металу завтовшки 1-3 ммХарактеристики:Довжина (L) — 80 мм.Довжина різу (h) — 62 мм.Матеріал різальної частини — HSS.Особливість — прямий розріз.Крок — 1.1 мм.Призначення — Листова сталь.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки — U118А.Тип хвостовика — U-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 3 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 80 мм |
| Довжина різу (h) | 62 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Призначення | Листова сталь |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | U118А |
| Тип хвостовика | U-подібний |
| Крок | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴


