
Полотна для лобзика Bosch U111C HCS 92 мм 3 шт (2608630566)
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2038117
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотна для лобзика Bosch U111C HCS 92 мм 3 шт (2608630566)Лобзикове пиляльне полотно U 111 C Basic for Wood дає змогу виконувати прямі пропили в деревиніРозведені зубці ідеально підходять для пропилювання без особливих вимогПолотно з високовуглецевої сталі підходить для пиляння м'якої деревини та неабразивних деревних матеріалівПідходить для всіх лобзиків з U-подібним хвостовикомСередній крок зубців (3 мм) полотна дає змогу пиляти товсті деревні матеріали завтовшки 4-50 ммХарактеристики:Довжина (L) — 92 мм.Довжина різу (h) — 74 мм.Матеріал різальної частини — HCS.Особливість — прямий розріз.Крок — 3 мм.Призначення — М'яка деревина, ДСП.Кількість одиниць — 3 шт.Тип пилочки — U111C.Тип хвостовика — U-подібний.Максимальна товщина матеріалу — 50 мм..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 92 мм |
| Довжина різу (h) | 74 мм |
| Кількість одиниць | 3 шт |
| Максимальна товщина матеріалу | 50 мм |
| Матеріал різальної частини | HCS |
| Призначення | М'яка деревина, ДСП |
| Особливість | пряме різання |
| Тип пилочки | U111C |
| Тип хвостовика | U-подібний |
| Крок | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴


