
Струбцини притискні важільні 204-GBL 6300N (630 кг)
1 147 ₴
- В наявності
- Код: ik_2035125
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцини притискні важільні 204-GBL 6300N (630 кг)
Застосування: фіксують плоскі заготівки під час фрезерування та свердління.
Товщина профілю металу: 5,0 мм (на ручці 2 профілі завтовшки по 4 мм).
Характеристики:Довжина в режимі фіксації — 317 мм.Довжина опорної підошви — 82.5 мм.Затискне зусилля (N) — 6300.Матеріал — метал (ручка прогумована).Механізм — важіль.Ширина опорної підошви — 72 мм..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Довжина в режимі фіксації | 317 мм |
| Довжина опорної підошви | 82.5 мм |
| Затискне зусилля (N) | 6300 |
| Матеріал | метал (ручка прогумована) |
| Ширина опорної підошви | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴





