Струбцини притискні важільні 101-EL 1800N (180 кг)
Застосування: застосовується ця струбцина для фіксації плоских заготівок під час фрезерування та свердління.Характеристики:Виступ — 79 мм.Довжина в режимі фіксації — 154 мм.Довжина опорної підошви — 62 мм.Затискне зусилля (N) — 1800.Матеріал — метал (ручка прогумована).Механізм — важіль.Ширина опорної підошви — 64.7 мм..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Виступ | 79 мм |
| Довжина в режимі фіксації | 154 мм |
| Довжина опорної підошви | 62 мм |
| Затискне зусилля (N) | 1800 |
| Матеріал | метал (ручка прогумована) |
| Ширина опорної підошви | 64.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴




