
Струбцини притискні важільні 200-WH 4000N (400 кг)
512 ₴
- В наявності
- Код: ik_2035123
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцини притискні важільні 200-WH 4000N (400 кг)
Застосування: застосовується ця струбцина для фіксації плоских заготівок під час фрезерування та свердління.Характеристики:Виступ — 55 мм.Довжина в режимі фіксації — 242 мм.Довжина опорної підошви — 70.5 мм.Затискне зусилля (N) — 4000.Матеріал — метал (ручка прогумована).Механізм — важіль.Ширина опорної підошви — 50.5 мм..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Виступ | 55 мм |
| Довжина в режимі фіксації | 242 мм |
| Довжина опорної підошви | 70.5 мм |
| Затискне зусилля (N) | 4000 |
| Матеріал | метал (ручка прогумована) |
| Ширина опорної підошви | 50.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴




