
Струбцини притискні важільні 203-FL 2270N (227 кг)
340 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2035122
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцини притискні важільні 203-FL 2270N (227 кг)Характеристики:Довжина в режимі фіксації — 250 мм.Довжина опорної підошви — 57,5 мм.Затискне зусилля (N) — 2270.Матеріал — метал (ручка прогумована).Механізм — важіль.Ширина опорної підошви — 47 мм..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Довжина в режимі фіксації | 250 мм |
| Довжина опорної підошви | 57.5 мм |
| Затискне зусилля (N) | 2270 |
| Матеріал | метал (ручка прогумована) |
| Ширина опорної підошви | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴





