
Струбцини притискні важільні 101-B 1000N (100 кг)
221 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2035126
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцини притискні важільні 101-B 1000N (100 кг)
Застосування: застосовується ця струбцина для фіксації плоских заготівок під час фрезерування та свердління.Характеристики:Виступ — 31 мм.Довжина в режимі фіксації — 74 мм.Довжина опорної підошви — 30 мм.Затискне зусилля (N) — 1000.Матеріал — метал (ручка прогумована).Механізм — важіль.Ширина опорної підошви — 29 мм..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Виступ | 31 мм |
| Довжина в режимі фіксації | 74 мм |
| Довжина опорної підошви | 30 мм |
| Затискне зусилля (N) | 1000 |
| Матеріал | метал (ручка прогумована) |
| Ширина опорної підошви | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴




