Струбцини притискні важільні 201-B 900N (90 кг)
Застосування: фіксація малих заготівок на робочій поверхні.Характеристики:Виступ — 58 мм.Довжина в режимі фіксації — 145 мм.Довжина опорної підошви — 37 мм.Затискне зусилля (N) — 900.Матеріал — метал (ручка прогумована).Механізм — важіль.Ширина опорної підошви — 34 мм..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Виступ | 58 мм |
| Довжина в режимі фіксації | 145 мм |
| Довжина опорної підошви | 37 мм |
| Затискне зусилля (N) | 900 |
| Матеріал | метал (ручка прогумована) |
| Ширина опорної підошви | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴






