
Струбцини притискні важільні 201-A 270N (27 кг)
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2035116
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцини притискні важільні 201-A 270N (27 кг)
Застосування: фіксація заготівок під час оброблення.
Сила притиску: 270N (27Кг).
Вага струбцини: 30,0 грамів.
Матеріал: метал + гума.
Цей розмір струбцини ідеально підходить для кріплення маленьких заготівок (наприклад, плат).Характеристики:Виступ — 18.5 мм.Довжина в режимі фіксації — 83 мм.Довжина опорної підошви — 25 мм.Затискне зусилля (N) — 270.Матеріал — метал (ручка прогумована).Механізм — важіль.Ширина опорної підошви — 23 мм..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Виступ | 18.5 мм |
| Довжина в режимі фіксації | 83 мм |
| Довжина опорної підошви | 25 мм |
| Затискне зусилля (N) | 270 |
| Матеріал | метал (ручка прогумована) |
| Ширина опорної підошви | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴





