
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем D8 d8 L45 h20 R4 z2 (AL884520R)
1 385 ₴
- В наявності
- Код: AL884520R
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем D8 d8 L45 h20 R4 z2 (AL884520R)
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем використовується для оброблення алюмінію, бронзи, латуні та інших м'яких матеріалів.
Застосовується для виконання пазів, чорнової та чистової обробки криволінійних поверхонь.
Цей інструмент дає змогу обробляти криволінійні поверхні з досить великим кроком зміщення зберігаючи чудову чистоту поверхні. Завдяки спіральним зубцям різання відбувається м'яко та тихо
Рекомендовані режими різання
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 8 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 8 мм.
Довжина (L) — 45 мм.
Довжина різу (h) — 20 мм.
Кількість зубців (Z) — 2.
Радіус (R) — 4 мм.
Призначення — за алюмінієм.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Довжина (L) | 45 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | за алюмінію |
| Зовнішній діаметр (D) | 8 мм |
| Радіус (R) | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴



