Фреза ГЛОБУС однозуба за алюмінію d6 D5 h20 L80
Фреза спіральна 1-але зуба використовується для оброблення алюмінію, бронзи, латуні та інших м'яких матеріалів.
Застосовується для виконання пазів, поступань, обрізання та чорнового обдирання матеріалу.
Найчастіше використовується для обрізання матеріалу та оброблення глибоких пазів завдяки одному зубу, канавка для виведення стружки істотно збільшується, не порушуючи жорсткості фрези. Також конструктори не залишили її можливості працювати на прямолінійне врізування в матеріал; (засвердлювання)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 5 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина (L) — 80 мм.
Довжина різу (h) — 20 мм.
Кількість зубів (Z) — 1.
Призначення — за алюмінієм.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина (L) | 80 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | за алюмінію |
| Зовнішній діаметр (D) | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 381 ₴


