Свердло центрувальне D6 d3.15 L80 h4.9 z1 (CD638049-1)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 6 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 3.15 мм.
Довжина (L) — 80 мм.
Довжина різу (h) — 4.9 мм.
Кількість зубів (Z) — 1.
Угол - 60.
Кут 2 — 100.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 3.15 мм |
| Довжина (L) | 80 мм |
| Довжина різу (h) | 4.9 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 6 мм |
| Угол | 60 |
| Кут 2 | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴





