
Свердло центрувальне D6 d3.15 L46 h4.9 z2 (CD634649-2)
636 ₴
- В наявності
- Код: CD634649-2
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло центрувальне D6 d3.15 L46 h4.9 z2 (CD634649-2)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 6 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 3.15 мм.
Довжина (L) — 46 мм.
Довжина різу (h) — 4.9 мм.
Кількість зубців (Z) — 2.
Угол - 60.
Кут 2 — 100.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 3.15 мм |
| Довжина (L) | 46 мм |
| Довжина різу (h) | 4.9 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Зовнішній діаметр (D) | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Угол | 60 |
| Кут 2 | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴




