
Свердло для проробляння отворів D7 d7 L70 h34
1 008 ₴
- В наявності
- Код: 577034
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для проробляння отворів D7 d7 L70 h34
Свердла для виконання отворів у сталі, алюмінії та інших матеріалах.
У цьому розділі представлені основні типорозміри свердел.
Також компанія може виготовляти свердла з іншими параметрами. Можна змінити загальну довжину та діаметр.
Свердла виготовлені з дрібнозернистого твердого сплаву. Мають високу стійкість і можуть виконувати отвори в матеріалах із твердістю до 60 HRC.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 7 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 7 мм.
Довжина (L) — 70 мм.
Довжина різу (h) — 34 мм.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 7 мм |
| Довжина (L) | 70 мм |
| Довжина різу (h) | 34 мм |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴



