
Свердло для проробляння отворів D2 d2 L40 h12
228 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 524012
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для проробляння отворів D2 d2 L40 h12
Свердла для виконання отворів у сталі, алюмінії та інших матеріалах.
У цьому розділі представлені основні типорозміри свердел.
Також компанія може виготовляти свердла з іншими параметрами. Можна змінити загальну довжину та діаметр.
Свердла виготовлені з дрібнозернистого твердого сплаву. Мають високу стійкість і можуть виконувати отвори в матеріалах із твердістю до 60 HRC.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 2 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 2 мм.
Довжина (L) — 40 мм.
Довжина різу (h) — 12 мм.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 2 мм |
| Довжина (L) | 40 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴



