
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем D10 d10 L50 h14 R5 Тип: Standart (610105014S)
1 798 ₴
- В наявності
- Код: 610105014S
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем D10 d10 L50 h14 R5 Тип: Standart (610105014S)
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем використовується для оброблення радіусних пазів і обкатці вигнутих поверхонь.
Цей інструмент також використовують для оброблення робочих поверхонь пресформ і штампів різних форм.
Завдяки спіральним зубцям різання відбувається м'яко та тихо
Фрези з покриттям дають змогу обробляти матеріали після термічної обробки, забезпечуючи дуже високу чистоту поверхні. Що практично унеможливлює необхідність якнайдаліго полірування.
Рекомендовані режими різання
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 10 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 10 мм.
Довжина (L) — 50 мм.
Довжина різу (h) — 14 мм.
Радіус (R) — 5 мм.
Тип — Standart.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Довжина (L) | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 14 мм |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 10 мм |
| Радіус (R) | 5 мм |
| Тип | Standart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 798 ₴




