
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем D4 d4 L40 h10 R2 Тип: Elite (6444010E)
658 ₴
- В наявності
- Код: 6444010E
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем D4 d4 L40 h10 R2 Тип: Elite (6444010E)
Фреза спіральна 2-зуба зі сферичним торцем використовується для оброблення радіусних пазів і обкатці вигнутих поверхонь.
Цей інструмент також використовують для оброблення робочих поверхонь пресформ і штампів різних форм.
Завдяки спіральним зубцям різання відбувається м'яко та тихо
Фрези з покриттям дають змогу обробляти матеріали після термічної обробки, забезпечуючи дуже високу чистоту поверхні. Що практично унеможливлює необхідність якнайдаліго полірування.
Рекомендовані режими різання
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 4 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 4 мм.
Довжина (L) — 40 мм.
Довжина різу (h) — 10 мм.
Радіус (R) — 2 мм.
Тип - Elite.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 4 мм |
| Довжина (L) | 40 мм |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 4 мм |
| Радіус (R) | 2 мм |
| Тип | Elite |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴




