
Фреза спіральна 3-зуба зі плоским торцем D6 d6 L60 h18 z3 Тип: LONG (5666018L-3)
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 5666018L-3
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна 3-зуба зі плоским торцем D6 d6 L60 h18 z3 Тип: LONG (5666018L-3)
Фреза спіральна 3-зуба використовується для оброблення пазів, поступань, обрізання матеріалу.
Завдяки 3 зубцям ця фреза забезпечує тиху роботу й вищу чистоту оброблюваної поверхні. Але водночас 1 зуб перекриває центр, що дає змогу виконувати похилий вхід у матеріал, , а також прямолінійне врізування ( засвердлювання)
Фрези з покриттям дають можливість обробляти матеріали підвищеної твердості та мають набагато кращу зносостійкість.
Рекомендовані режими різання
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 6 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина (L) — 60 мм.
Довжина різу (h) — 18 мм.
Кількість зубців (Z) — 3.
Тип - LONG.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина (L) | 60 мм |
| Довжина різу (h) | 18 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 6 мм |
| Тип | LONG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴




