
Фреза спіральна 2-зуба зі плоским торцем D6 d6 L46 h12 z2 Тип: Standart (5664612S-2)
766 ₴
- В наявності
- Код: 5664612S-2
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна 2-зуба зі плоским торцем D6 d6 L46 h12 z2 Тип: Standart (5664612S-2)
Фреза спіральна 2-зуба використовується для виконання пазів, поступань, обрізання матеріалу.
Цей тип інструмента прекрасно працює на прямолінійне врізання в матеріал (засвердлювання) Оскільки 2 робочі зуби сходяться в центрі та мають якісну канавку для виведення стружки.
Він найчастіше використовується для обрізання матеріалу та оброблення глибоких пазів завдяки невеликій кількості зубів виготовляються глибші канавки для виведення стружки.
Також є фрези з нанесеним покриттям. Що дає змогу обробляти матеріали підвищеної твердості та в рази збільшує зносостійкість інструмента.
Рекомендовані режими різання
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 6 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина (L) — 46 мм.
Довжина різу (h) — 12 мм.
Кількість зубців (Z) — 2.
Тип — Standart.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина (L) | 46 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 6 мм |
| Тип | Standart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴



