
Борфреза циліндрична із заглибленням d6 D16 h25 (U1625M06 YDS)
675 ₴
- В наявності
- Код: ik_2035480
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза циліндрична із заглибленням d6 D16 h25 (U1625M06 YDS)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 16 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 25 мм.
Тип робочої частини — Тип U.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 16 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип | Борфреза |
| Тип робочої частини | Тип U |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴

