
Борфреза кулясте посилене d6 D16 h3 (Т1603M06)
303 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2035745
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Борфреза кулясте посилене d6 D16 h3 (Т1603M06)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 16 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 3 мм.
Тип робочої частини — Тип T.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 3 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 16 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип | Борфреза |
| Тип робочої частини | Тип T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴

