Борфреза гострий опуклий конус d6 D16 h25 (GX1625M06 YDS)Характеристики:Зовнішній діаметр (D) — 16 мм.Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.Довжина різу (h) — 25 мм.Тип робочої частини — Тип G.Призначення — для металу..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 16 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип | Борфреза |
| Тип робочої частини | Тип G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴



