
Борфреза Атака твердосплавна (сфероциліндр тип E) d6 D10 h16 (E1016М06Х-45)
324 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: ik_2036091
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза Атака твердосплавна (сфероциліндр тип E) d6 D10 h16 (E1016М06Х-45)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 10 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 16 мм.
Тип робочої частини — Тип E.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Борфреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 10 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип робочої частини | Тип E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴

