Борфреза конусна d6 D16 h8 a90 (KX1608M06 YDS)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 16 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 8 мм.
Тип робочої частини — Тип K.
Кут на бік — 90.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Стан | Новий |
| Тип | Борфреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 8 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 16 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип робочої частини | Тип K |
| Кут на бік | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴


