Борфреза конусна d6 D12 h10 a60 (JX1210M06)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 12 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 10 мм.
Тип робочої частини — Тип J.
Кут на бік — 60.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Борфреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 12 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип робочої частини | Тип J |
| Кут на бік | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴


