
Борфреза циліндрична закруглено-засічена d6 D14 h22 (WX1422M06 YDS)
722 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2035485
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Борфреза циліндрична закруглено-засічена d6 D14 h22 (WX1422M06 YDS)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 14 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 22 мм.
Тип робочої частини — Тип W.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YDS |
| Стан | Новий |
| Тип | Борфреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 14 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип робочої частини | Тип W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴

