Борфреза твердосплавна циліндрична d6 D16 h25 (АХЕ1625M06)
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 16 мм.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Довжина різу (h) — 25 мм.
Тип робочої частини — Тип A.
Призначення — для металу.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Борфреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ІК |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 16 мм |
| Обробка матеріалу | для металу |
| Тип робочої частини | Тип A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴


