Ніж 30х12х1,5 мм змінний твердосплавний, Ceratizit (Люксембург)
Купити Ніж змінний 30х12х1.5 твердосплавний для шейпера Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині «ww.davitools.com.ua».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceratizit |
| Країна виробник | Люксембург |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип заточування | 2-стороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



