
Ніж Leitz 30х12х1,5 мм твердосплавний
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 6087450
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж змінний 30х12х1,5 твердосплавний Leitz для шейперних фрез
Купити Ніж змінний 30х12х1,5 твердосплавний для шейпера Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині «ww.davitools.com.ua».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 30 мм |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Суворий ніж |
| Тип заточування | 2-стороння |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴


