Комплект фрез для вагонки кутовий 125x32 напаяних твердим сплавом діаметром ВК
За бажанням замовника конструкція фрези може бути змінена.
Комплект фрез призначений для виготовлення обшивальної дошки (вагонки) з натурального дерева будь-якої породи.
Комплектація: дві фрези кутових (радіусних), одна фреза пазова і дистанційне кільце.
Фреза проходить обов'язкову процедуру балансування, що запобігає биття фрези на верстаті під час роботи, що позитивно позначається на зносі підшипників, а значить збільшує ресурс роботи Ваших верстатів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 17 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 768 ₴


