-20%

Ніж для виготовлення профілю терасної дошки 140 мм.
1 100 ₴
880 ₴
- В наявності
- Код: 554551
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для виготовлення профілю терасної дошки
Призначений для профілізації терасної дошки, може встановлюватися в стандартні циліндричні головки.
Матеріал ножа - HSS 18% Rapid Germany що дає довгострокову роботу до заточування!
Товщина ножі 3 мм
ціна за 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 140 |
| Сталь | HSS 18% |
| Тип заточування | 1-стороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




