Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 180х32 L45 напаяна Р6М5. Vatzo
Фрези для обробки бічних поверхонь під кутом 45*, призначені для обробки плінтуса з деревини твердих і м'яких порід на фрезерних верстатах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 45 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм<unk> 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 939 ₴


