
Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 160х40 L25 Ліва напаяна Р6М5 Vatzo
2 798 ₴
- В наявності
- Код: 05/2-253-221Л/40
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 160х40 L25 напаяна Р6М5. Vatzo
Фрези для обробки бічних поверхонь під кутом 45*, призначені для обробки плінтуса з деревини твердих і м'яких порід на фрезерних верстатах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 25 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 798 ₴

