Фреза для виготовлення боків рейкового плінтуса 125х32 L22 напаяна ВК. Vatzo
Фрези для обробки бічних поверхонь під кутом 45*, призначені для обробки плінтуса з деревини твердих і м'яких порід на фрезерних верстатах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴


