
Фреза для виготовлення рейкового плінтуса 125х32 L36 Профіль 10 напаяна Р6М5 Vatzo
2 183 ₴
- В наявності
- Код: 05р-10-361
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для изготовления реечного плинтуса 125х32 L36 Профиль 10 Vatzo
Фреза для виготовлення рейкового плінтуса 125х32 L36 Профіль 1, напаянная пластинами швидкорізальної сталі Р6М5 використовуються при обробці м'яких і середніх порід деревини (хвойні: ялина, сосна; а також липа, вільха).
Фінішна заточування профільних фрез проводитися на оптико-заточувальних верстатах, чим досягається абсолютна точність обробки усіма зубцями фрез.
Традиційно підприємство виготовляє дані фрези в 10 різних видах профілю , представлених на малюнку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 36 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 183 ₴

