
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Duplex D230 d22.2 (10117126017)
3 735 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2031614
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск відрізний алмазний Distar Turbo Duplex D230 d22.2 (10117126017)
+ диск розроблений для художньої фрезерування і різання природного каменю
+ 2 в 1: фреза і диск
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 230 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.0 ммПризначення - по граніту,по мармуру,по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по мармуру, по піщанику |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 735 ₴

