
Диск відрізний алмазний Distar Sandstone 3000 D300 d32 (14327077022)
3 136 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2023253
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск отрезной алмазный Distar Sandstone 3000 D300 d32 (14327077022)+ разработан для станков с мощностью привода 2-3 кВт и частотой вращения 2800-3000 об/мин
+ возможность работы на оборудовании 220 V. Мягкий, чистый рез
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 300 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Висота шару - 10 мм.Використовується на - Плиткорезе.К-сть сегментів - 22.Клас диска - Extra (5D).Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 3.2 ммПризначення - по пісковику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| К-в сегментів | 22 |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Призначення | по піщанику |
| Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 136 ₴

